11/07/2013

Víkend v Bratislavě

Dnes Vám ukážu několik fotografií z Bratislavy, kterou jsem navštívila se svou velmi blízkou kamarádkou Klárkou. Viděly jsme se po dlouho době, jelikož už nestudujeme na stejné škole, přesto zůstáváme stále v kontaktu!! Do Bratislavy jsem vyrazily za jednou významnou výstavou (tu vám představím někdy později) a od samotného města jsem moc nečekala, ale byla jsem překvapená. Bratislava je opravdu nádherná, má krásné historické centrum, které mi připomnělo můj milovaný Lublin, kde jsem byla na erasmus (také s Klárkou:D). PS. vkládám i fotografii Klárky - má totiž nádhernou mikinu z HM!! 10 komentářů:

 1. BA sa podľa mňa nezdá a v niektorých častiach je naozaj krásna :-)

  OdpovědětVymazat
 2. great photos, dear! you look so cute)

  keep in touch, xoxo
  http://yuliasi.blogspot.com/
  love, Yulia

  OdpovědětVymazat
 3. krásné fotky a úžasná mikča moc ti to sluší:)

  OdpovědětVymazat
 4. skvělý outfit!:) a myslím, že jsem si objednala hodně podobný náhrdelník!♥:D začaly se mi líbit tyhle honosnější šperky v kombinaci s pohodlnými svetry a každodenním oblečením!:)

  www.lorietta.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Krasne si nam nafotila tu nasu Bratislavu. Inak ti to pristane, si kocka. ;)

  OdpovědětVymazat
 6. You are lokking beautiful on that trip dear!

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné fotky z Bratislavy, já se tam chci už také dlouho podívat, akorát není nikdo, kdo by jel semnou, protože mi všichni tvrdí, že tam není nic k vidění... Tak tady je aspoň vidět opak jako důkaz! :) a ten šedý kabátek je perfektní!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžeme vyrazit spolu, chtěla bych tam na jaře znova:)

   Vymazat