6/01/2014

GREY GOLD

Dnešní post byl nafocený na aktuální výstavě Grey Gold v Domě umění města Brna, Výstava vznikla z projektu, který se několik let zabýval tvorbou českých a slovenských žijících umělkyň nad 65 let. Poté vznikla výstava, kde byly umístěné nejnovější díla od 19 autorek společně s portrétními fotografiemi umělkyň. Bohužel jedna z vystavujících výtvarnic byla Adriana Šimotová, která v nedávné době zemřela.

Outfit jsem záměrně ladila k vystaveným pracím. Zvolila jsem jako dominantní barvu oranžově lososovou a to oranžovou moc nemusím!

Chodíme rádi na výstavy? Máte rádi oranžovou?

Na závěr přidávám další z Hradeckých Delikates a to cibulové chutney. První dojem z chutney byl trochu rozporuplný, jelikož jsem měla vždy jen hodně sladké. V tom to chutney je velice výrazný vinný ocet. Časem jsem si chutney oblíbila a dávám si ho ke svému oblíbenému obědu grilované zelenině s opečenými brambory a salátem.

Jaké máte vy zkušenosti s chutney z cibule? Znáte Hradecké Delikatesy?
7 komentářů:

 1. You look lovely. I wish I could have this food for dinner tonight.

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá to jako povedená výstava. Super botky a oranžovou v šatníku moc nemám, ale barva je to na některých věcech moc hezká =) ....a ta grilovaná zeleninka, dala bych si =)

  OdpovědětVymazat
 3. SUPER LOVE THE OUTFIT :)
  anyway, would you like to follow each other on gfc/bloglovin and instagram?

  SOMETHING REAL SERIOUS
  SOMETHING REAL SERIOUS PAGE
  INSTAGRAM

  OdpovědětVymazat
 4. You are looking superb amidst those magnificent artwork!

  Rebecca
  www.redtagchiclosangeles.com

  OdpovědětVymazat
 5. Love your skirt! and amazing photos!

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělé práce a skvělé fotky!! Já mám výstavy moc ráda, jen nemám parťáka, který by se mnou na ně chodil.:)))) Taky moc oranžovou nemusím, ale tobě moc sluší a na fotkách vypadá trošku do červena.
  Style by Eliza.

  OdpovědětVymazat
 7. wow so lovely, I am in love with this staff !!!
  http://www.fiwl.eu/elegant-jumpsuit/

  OdpovědětVymazat